לין דוהם

מפיק בפועל

[email protected]

 

לין דוהם, נשים באבטחת סייבר (WICYS)

מפיק בפועל

לין דוהם מביאה לצוות WiCyS יותר מ-25 שנות ניסיון ארגוני ומנהיגותי. היא שיתפה פעולה בהצלחה עם עסקים, עמותות ומענקים במימון NSF ועזרה להפיק תוצאות שמתואמות עם היעדים העסקיים שלהם בתחום אבטחת הסייבר. כאסטרטג מכוון פתרונות, לין מתמקדת בעמותות, הקלה בשיפורי תהליכים, תיאום ניהול פרויקטים ושימוש בפעולות מלאות תושייה להשגת יעדים אסטרטגיים.

לין מחויבת מזה זמן רב לחינוך לאבטחת סייבר ובמשך 14 השנים האחרונות מילאה תפקידים פעילים בתוכניות ממומנות במענקים ובעמותות המסייעות במתן פתרונות חינוכיים לכוח העבודה בתחום אבטחת הסייבר. היא נלהבת מהצורך בדפוסי חשיבה, מערכי מיומנויות ונקודות מבט מגוונות כדי לפתור בעיות שמעולם לא היו קיימות ומטרתה להקל על הזדמנויות למידה ודיונים על הובלה עם הכלה, שוויון וברית. לין חיה כל יום בהגשמה כשהיא ממשיכה במסע צלב, יחד עם הקהילה החזקה והמחויבת של נשים, בעלות ברית ותומכות בתוך ארגון WiCyS, כדי לגשר על פער כוח העבודה באבטחת הסייבר ולשפר את הגיוס, השימור והקידום של נשים באבטחת סייבר.

בנוסף לכך שללין זכתה בפרס 100 הנשים המובילות באבטחת סייבר על ידי מגזין Cyber Defense, היא קיבלה את פרס המלכ”ר של השנה עבור WiCyS בשנים 2020 ו-2021, נמצאת בפאנלים רבים של שופטים בתחום אבטחת הסייבר, ועדות מייעצות וחברה מכוננת ב-(ISC) צוות המשימה של DEI של 2. היא התראיינה בטלוויזיה וברדיו ברחבי הארץ והיא מגישה מרכזית, פאנל ומנחה של כנסים, אירועים וארגונים בינלאומיים רבים.

 

2022 אירוסי דיבור

 

 

 

[wpml_language_selector_widget]