Lynn Dohm

Dyrektor wykonawczy

[email protected]

 

LYNN DOHM, KOBIETY W CYBERBEZPIECZEŃSTWIE (WICYS)

DYREKTOR WYKONAWCZY

Lynn Dohm wnosi do zespołu WiCyS ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji i kierownictwie. Z powodzeniem współpracowała z firmami, organizacjami non-profit i grantami finansowanymi przez NSF i pomogła osiągnąć wyniki zgodne z ich celami biznesowymi w zakresie cyberbezpieczeństwa. Jako strateg zorientowany na rozwiązania, Lynn koncentruje się na organizacjach non-profit, ułatwiając usprawnianie procesów, koordynując zarządzanie projektami i wykorzystując pomysłowe operacje do osiągania celów strategicznych.

Lynn od dawna angażuje się w edukację w zakresie cyberbezpieczeństwa i przez ostatnie 14 lat aktywnie działała w programach finansowanych z dotacji i organizacjach non-profit, które pomagają w dostarczaniu rozwiązań edukacyjnych dla pracowników zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Pasjonuje się potrzebą zróżnicowanego sposobu myślenia, umiejętności i perspektyw, aby rozwiązywać problemy, które nigdy wcześniej nie istniały, i ma na celu ułatwienie możliwości uczenia się i dyskusji na temat przewodzenia z uwzględnieniem integracji, równości i sojuszy. Lynn każdego dnia żyje spełniona, kontynuując krucjatę wraz z silną i zaangażowaną społecznością kobiet, sojuszników i adwokatów w ramach organizacji WiCyS, aby wypełnić lukę w sile roboczej ds. cyberbezpieczeństwa i poprawić rekrutację, utrzymanie i awans kobiet w cyberbezpieczeństwie.

Oprócz tego, że Lynn została nagrodzona Top 100 Women in Cybersecurity przez Cyber Defense Magazine, przyjęła nagrodę Nonprofit of the Year dla WiCyS w 2020 i 2021 roku, zasiada w licznych panelach sędziowskich, radach doradczych ds. cyberbezpieczeństwa i jest członkiem inauguracyjnym (ISC) 2 grupa zadaniowa DEI. Udzielała wywiadów w telewizji i radiu w całym kraju i jest głównym prezenterem, panelistą i moderatorem wielu międzynarodowych konferencji, wydarzeń i organizacji.

 

Zajęcia ustne w 2022 r.

 

 

 

[wpml_language_selector_widget]